Čo všetko VigRX Plus obsahuje!

Vigrx Plus
VigRX Plus na prírodné zväčšenie penisu obsahuje vedecky testované, silné afrodiziakálne tabletky na erekciu prinášajúce bylinné koncentráty vhodné na zlepšenie erekcie, ktoré úspešne stimulujú sexuálnu aktivitu, udržia pevnú erekciu a zväčšia sexuálne potešenie.
Ginko Biloba/24% Gingko Flavoglycosidy
Po viac ako 5000 rokov, Ginkgo bol predpisovaný v čínskej bylinnej medicíne. Ginkgo je známy pre svoje účinky zvýšenie prietoku krvi do mozgu, ktorý môže pomôcť povzbudiť mozog a centrálny nervový systém. Ginkgo zlepšuje periférne obeh, okysličenie a zvyšuje prietok krvi do pohlavných orgánov s cieľom zlepšiť sexuálne funkcie a silu vašej erekcie. V nedávnej vedeckej štúdii, 78% mužov s impotenčními problémami, hlásili významné zlepšenie - bez vedľajších účinkov. VigRX Plus - Cena a predaj
Extrakt Škornice Šípolistej
Používa sa po stáročia v Číne, kde najlepší lekári z vedeckých štúdií hovoria, že Extrakt Krpčiarka Šípolisté je prospešný na zvýšenie libida, zlepšenie erektilnej funkcie, sily a pocitu. Vedecky pracuje uvoľnením testosterónu, ktorý prirodzene zvyšuje vaše sexuálne túžby a vytrvalosť.
Semienka Cuscuta
Cuscuta sa bežne používa v dlhodobých posilňujúcich tabletkách na zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu. Je to jemné tonikum a afrodiziaku,. Cuscuta je široko používaná pre zlepšenie zraku, okrem iného vyživuje spermie a posilňuje šľachy pohlavných orgánov.
Palma Sabalová (trpasličia) - Fructus Serenoae
Je veľmi známe, že stimuluje libido u mužov a zvyšuje sexuálnu energiu. Nedávne štúdie v Európe ukazujú, že plody Palmy Sabalové sú účinné na liečbu pre mnoho mužov, a že extrakt z plodov Palmy Sabalovej môže znížiť veľkosť prostaty až o 13%. Plody Palmy Sabalovej zvyšujú sexuálne funkcie, zlepšujú chuť a zároveň znižujú hladinu cholesterolu a mastných kyselín v krvi.
Kôrový exktrakt Catuaba
Catuaba má dlhú históriu v herbálnej medicíne ako afrodiziakum. Indiáni kmeňa Tupi v Brazílii, prvýkrát objavili kvalitu rastlín a v posledných storočiach zložili piesne, ktoré tieto účinky vychvaľovali ako jedinečný zázrak. Domorodí ľudia mali s rastlinou len pozitívne skúsenosti a miestni ľudia používali Catuaba po generácie, preto sa stala najslávnejšia zo všetkých brazílskych afrodiziakálnych rastlín. V stave Minas je príslovie, ktoré hovorí: "Kým otec dosiahne 60, syn je jeho, po tom syn je Catuaba." Podľa Dr Meira Penna, Catuaba "funguje ako stimulant nervovej sústavy, predovšetkým, keď sa zaoberá funkčnej neschopnosti z mužských pohlavných orgánov, je to účinné prírodné afrodiziakum tiež vhodné pre väčší penis, použiteľné bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Extrakt Voňatca vajcovitého
Voňatec je ker pochádzajúci z Brazílie, inak známy ako "Silné Drevo", pomáha s nedostatkom sexuálnej túžby a neschopnosťou udržať erekciu. Nedávna klinická štúdia navyše potvrdila jeho silu.
Hloh Obyčajný - Fructus Crataegi
Táto rastlina -chemická zložka s výnimočnými ochrannými vlastnosťami pochádza z hlohu stromu. Hloh je výborný bylinný extrakt s radom pôsobivých kardiovaskulárnych účinkov. Tento extrakt zvyšuje pružnosť ciev a posilňuje srdce, zároveň prispieva k zníženiu krvného tlaku a pôsobí blahodárne na kardiovaskulárny systém s účinkami pôsobiacimi na plakety v tepnách. Hloh obyčajný bol ako rastlina úradne schválený pre farmaceutické použitie v Nemecku. Vládne štúdie ukazujú, že rastlina je úplne bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Koupit VigRX PlusObjednajte si VigRX Plus práve teraz!