Čo všetko VigRX Plus obsahuje!

Vigrx Plus
VigRX Plus na prírodné zväčšenie penisu obsahuje vedecky testované, silné afrodiziakálne bylinné koncentráty z Číny, Európy a Južnej Ameriky vhodné na zlepšenie erekcie, ktoré úspešne stimulujú sexuálnu aktivitu, udržia pevnú erekciu a zväčšia sexuálne potešenie.
Ginko Biloba/24% Gingko Flavoglycosidy
Po viac ako 5000 rokov, Ginkgo bol predpisovaný v čínskej bylinnej medicíne. Ginkgo je známy pre svoje účinky zvýšenie prietoku krvi do mozgu, ktorý môže pomôcť povzbudiť mozog a centrálny nervový systém. Ginkgo zlepšuje periférne obeh, okysličenie a zvyšuje prietok krvi do pohlavných orgánov s cieľom zlepšiť sexuálne funkcie a silu vašej erekcie. V nedávnej vedeckej štúdii, 78% mužov s impotenčními problémami, hlásili významné zlepšenie - bez vedľajších účinkov.
Extrakt Škornice Šípolistej
Používa sa po stáročia v Číne, kde najlepší lekári z vedeckých štúdií hovoria, že Extrakt Krpčiarka Šípolisté je prospešný na zvýšenie libida, zlepšenie erektilnej funkcie, sily a pocitu. Vedecky pracuje uvoľnením testosterónu, ktorý prirodzene zvyšuje vaše sexuálne túžby a vytrvalosť.
Semienka Cuscuta
Cuscuta sa bežne používa v dlhodobých posilňujúcich programoch. Je to jemné tonikum pre obličky. Cuscuta je široko používaná pre zlepšenie zraku, okrem iného vyživuje spermie a posilňuje šľachy pohlavných orgánov.
Palma Sabalová (trpasličia) - Fructus Serenoae
Je veľmi známe, že stimuluje libido u mužov a zvyšuje sexuálnu energiu. Nedávne štúdie v Európe ukazujú, že plody Palmy Sabalové sú účinné na liečbu pre mnoho mužov, a že extrakt z plodov Palmy Sabalové môže znížiť veľkosť prostaty až o 13%. Plody Palmy Sabalovej zvyšujú sexuálne funkcie, zlepšujú chuť a zároveň znižujú hladinu cholesterolu a mastných kyselín v krvi.
Kôrový exktrakt Catuaba
Catuaba má dlhú históriu v herbálnej medicíne ako afrodiziakum. Indiáni kmeňa Tupi v Brazílii, prvýkrát objavili kvalitu rastlín a počas posledných storočiach zložili piesne, ktoré tieto účinky vychvaľoval ako zázrak. Domorodí ľudia a miestni ľudia používali Catuaba po generácie a je to najslávnejší zo všetkých brazílskych afrodiziakálnych rastlín. V stave Minas je príslovie, ktoré hovorí: "Kým otec dosiahne 60, syn je jeho, po tom syn je Catuaba." Podľa Dr Meira Penna, Catuaba "funguje ako stimulant nervovej sústavy, predovšetkým, keď sa zaoberá funkčnej neschopnosti z mužských pohlavných orgánov ... je to neškodné prírodné afrodiziakum tiež vhodný pre väčší penis, používaný bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.
Extrakt Voňatca vajcovitého
Voňatec je ker pochádzajúci z Brazílie, inak známy ako "Silné Drevo", pomáha s nedostatkom sexuálnej túžby a neschopnosťou udržať erekciu. Nedávna klinická štúdia navyše potvrdila jeho silu.
Hloh Obyčajný - Fructus Crataegi
Táto rastlina-chemická zložka s výnimočnými ochrannými vlastnosťami pochádza z hlohu stromu. Hloh je výborný bylinný extrakt s radom pôsobivých kardiovaskulárnych účinkov. Tento extrakt zvyšuje pružnosť ciev a posilňuje srdce, zároveň prispieva k zníženiu krvného tlaku a vyvíja mierne, podobné ako - rozpúšťadlo, s účinkami pôsobiacimi na plakety v tepnách. Hloh obyčajný bol ako rastlina úradne schválený pre farmaceutické použitie v Nemecku. Vládne štúdie ukazujú, že rastlina je úplne bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

Koupit VigRX PlusObjednajte si VigRX Plus práve teraz!